Тур в Европу. Выезд из Винницы | Туроператор Бомба-Тур

Амстердам, Париж и я

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Туристический оператор "Бомба-тур" подготовил для вас обновленную яркую весеннюю программу тура в Европу! По вашим многочисленным просьбам, мы объединили самые яркие города Европы и проезд поездом, чтобы взять максимум впечатлений от путешествия. Нас ждут захватывающие приключения в колоритных местах: достопримечательности, неординарные сочетания, яркие впечатления,цветущие парки и множество крутых фотолокаций! Пересекаем границу поездом! 5 стран в одном туре. Итак, скорее берите свои загранпаспорта, заряжайте гаджеты и отправляемся покорять Европу :)

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Ваши менеджеры
Похожие туры