Порядок перебронювання подорожі або повернення коштів за тури

Порядок перебронювання подорожі або повернення коштів за тури

Згідно нормативних документів Кабміну, МОЗ України та Вінницької міськради ТОВ ТО Бомба-тур не відправляє туристів закордон в період дії карантину та заборон на перетин кордонів іноземних країн аби зменшити розповсюдження вірусу і тим самим убезпечити наших громадян. Теж саме стосується турів по Україні.

Специфіка діяльності туристичного оператора полягає в тому, що з метою надання якісних послуг нашим туристам, ми змушені резервувати готелі, екскурсії, трансфери та інші послуги наших партнерів, сплачуючи при цьому обов‘язкову передоплату у розмірі, виставленому нам контрагентами у відповідних рахунках, часто — у повному розмірі.
З більшістю наших партнерів встановлені домовленості про перенесення вже заброньованих та оплачених заздалегідь турів, які мали відбутися в період введеного карантину, на більш пізній час, який буде визнано безпечним для туризму.

У зв‘язку із запровадженням обмежувальних заходів запобігання поширення COVID-19 Туроператор Бомба-тур вносить деякі зміни у порядок перебронювання турів або їхнього анулювання. В даному випадку це перенесення, пов‘язане з обставинами, які не залежать від волі Туроператора, це не відміна туру Туроператором.

Ми клієнтоорієнтована компанія і в цих обставинах, які ми ніяким чином не могли передбачити, все ж намагаємось знайти шляхи вирішення і пропонуємо нашим замовникам з метою збереження коштів наступне:

1. На тури з датою відправлення з 14 березня 2020 року і до дати завершення карантину та зняття заборон на перетин кордонів дозволяється перебронювання на будь-які дати і будь-які напрямки. Перебронювання здійснюється за ціною, вказаною на сайті в день проведення зміни.
2. Щодо бронювань турів на дати після планового закінчення карантину, в тому числі на квітень, травень та червень 2020 року та інші місяці, заяви щодо скасувань цих бронювань будуть опрацьовуватися в порядку надходження, а кошти повертатись після завершення карантину в Україні згідно Договору на туристичне обслуговування. Датою фіксації Вашої відмови від туру є дата отримання туроператором відповідної заяви на нашу електрону адресу bomba.travel@gmail.com
Кошти, які оплачені по даних бронюваннях є можливість перенести без штрафних санкцій на інші більш пізні дати на аналогічні напрямки зі збереженням та фіксацією оплаченої вартості або на інші напрямки з доплатою різниці вартості. Для цього потрібно надіслати заяву про перенесення бронювання нам на електронну адресу bomba.travel@gmail.com
3. Для всіх нових бронювань починаючи з 14 березня 2020 року на тури після закінчення карантину і до закінчення 2020 року почали діяти акційні умови з можливістю скасувати замовлення без штрафних санкцій за 7 календарних днів до відправлення. Детальніше ТУТ

Згідно рішення (текст ТУТ) міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій тимчасово зупинити роботу підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності (крім АЗС, аптек та продуктових магазинів), не буде здійснюватись прийом клієнтів на офісі з 16 березня 2020 року і до закінчення карантину, але ми залишаємося на зв'язку по наступному графіку:

понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00 год
обідня перерва: 13:00 - 14:00 год
субота, неділя: вихідні

КОНТАКТИ:

Не зважаючи на складність ситуації, ми сподіваємося, що найближчим часом проблема з поширенням коронавірусу COVID-19 буде взята під контроль, та що всі або більшість обмежувальних заходів щодо туристичних поїздок будуть зняті, і наші туристи знову зможуть насолоджуватися поїздками до чудових туристичних місць України, Європи та інших частин світу.
Бажаємо всім міцного здоров'я, відповідально ставтесь до свого здоров'я та здоров'я оточуючих, дотримуйтесь правил гігієни та рекомендацій МОЗ.