Правила Программы лояльности BombaCard

Правила Програми лояльності BombaCard

Стати щасливим власником BombaCard можна, якщо Ви здійснили хоча б одну подорож з Туроператором "Бомба-тур"
Якщо Ви подорожуєте з нами вперше - отримаєте картку одразу після покупки першої подорожі.
Одна картка діє на 2 осіб. 

Подорожуй дешевше!

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ “BOMBA CARD”

ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ І ТЕРМІНИ
1.1. Програма лояльності “BombaCard” (далі – Програма) – комплекс взаємовідносин, в результаті яких учасник має право на отримання знижки, що відповідає умовам.
1.2. «Організатор» Програми – ТОВ “Туроператор “Бомба-тур”, 21050, м. Вінниця, вул. Театральна, 22, оф.1.
1.3. «Учасник» Програми - клієнт, фізична особа, суб'єкт персональних даних, який бере участь в Програмі відповідно до встановлених Правил, і участь якого підтверджено Організатором.
1.4. «Карта учасника» - номерна пластикова карта, яка видається Учасникові Організатором на встановлених умовах і правилах Програми.
1.5. «Послуги» Організатора - комплекс travel-послуг, розміщених на офіційному веб-сайті Організатора (https://bomba-tour.com), по яких надається знижка.
1.7. Реєстрація учасника здійснюється на офісі Організатора Програми.

2. УЧАСТЬ
2.1. Для участі в Програмі достатньо придбати Послуги (по вартості без Картки), які надає Організатор, замовивши їх через веб-сайт або на офісах Організатора.
2.2. Програма лояльності “BombaCard” передбачає систему знижок по Картах Учасника. Вартість travel-послуг для Учасників Програми вказується на веб-сайті Організатора. Для отримання відповідної знижки учасник Програми повинен пред'явити карту або назвати її номер під час оформлення покупки.
2.3. Карта активна протягом дії Програми.
2.4. Інформацію про умови можна отримати в офісах Організатора, веб-сайті.
2.5. Карта може бути використана власником для реєстрації на один і той же тур одночасно для двох осіб.
2.6. Карта діє виключно під час оформлення послуг на офісах та веб-сайті Організатора.
2.7. Карта може бути відновлена тільки в разі, коли персональні дані заявника збігаються з даними, представленими в формі реєстрації учасника програми.
2.8. Організатор має право зупинити дію Програми, скасувати або змінити умови Програми.
2.9. Організатор має право відмовити у видачі карти, видалити або припинити їх дію при наступних обставинах:
- Використання або спроба використання карток способом, який не відповідає умовам та Правилам;
- Будь-який обґрунтована підозра у зловживаннях з боку Учасника щодо його участі в Програмі;
- Організатор не несе відповідальності за будь-які втрати або збитки, що виникають в результаті таких дій.

3. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ УЧАСНИКА.
3.1. Заповнюючи форму реєстрації Учасника Програми, клієнт подає Організатору особисту інформацію для реєстрації в інформаційній системі Програми. Форма реєстрації учасника є обов'язковою умовою повноправної участі в Програмі.
3.2. Заповнена форма Учасника підтверджує його згоду на участь у Програмі і свідчать про його обізнаності та злагоді з усіма умовами та правилами Програми.
3.3. Стаючи учасником і приймаючи умови Програми, Учасник дає свою згоду ТОВ “Туроператор “Бомба-тур” та його партнерам на використання і обробку персональних даних та даних про придбані послуги за допомогою карти без обмеження по терміну і території з метою реалізації Програми, створення нових програм, вивчення попиту з рекламними, інформаційними та маркетинговими цілями і наданням будь-яких інформаційних матеріалів в рамках Програми та відповідно до чинного законодавства про захист персональних даних. Учасник повідомлений про внесення інформації про себе в базу персональних даних Організатора та ознайомлений з правами, визначеними ст.8 Закону України «Про захист персональних даних».
3.4. Учасник надає Організатору право повідомляти йому будь-яку інформацію комерційного або інформаційного характеру поштою, електронною поштою, телефоном або SMS-повідомленнями.
3.5. Учасник може в будь-який момент відмовитися отримувати інформацію за вищевказаними комунікаційними каналами, повідомивши про це Організатора.
3.6. Дані учасника, зазначені в формі, є конфіденційними.

4. ІНШІ УМОВИ
4.1. У разі виникнення будь-яких спірних питань щодо умов участі в Програмі, порядку отримання винагороди, Учасник повинен звернутися до Організатора з відповідною заявою.
4.2. Знижки по даній програмі не додаються до діючих інших знижок та акцій (спецпропозиції та promo-тарифи Організатора), на момент оформлення послуги.
4.3. Умови Програми та розмір знижок діють до 31.12.2019 р.