Отдых в Европе Словения и Хорватия. Доступная цена, выезд из Винницы | Туроператор Бомба-Тур

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Европа потихоньку начинает открываться для туристов из Украины, а мы не собираемся долго ждать и нас есть желание рвануть туда прямо сейчас, поэтому встречайте новинку от Бомба-тур! В этом сезоне мы отправляемся вместе с вами в отпуск на волшебные Балканы, Словения и Хорватия уже ждут! Столица Любляна с ее зелеными улочками и атмосферой студенческой жизни и интересной архитектурой, таинственное ущелье Винтгар, неповторимой красоты озеро Блед, Радовлица, Загреб, Плитвицкие озера, город-порт Риека, замок Трсацький, Опатия и Адриатическое море - это все места эмоций, о которых вы еще долго будете рассказывать друзьям и близким. Скорее собирайте вещи и поехали с нами!

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Ваши менеджеры
Похожие туры