Королевская Венгрия. Будапешт: выезд из Винницы | Туроператор Бомба-Тур

Королевская Венгрия. Будапешт

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Приглашаем окунуться в страну контрастов, страну, где переплелось прошлое и современное - Венгрию! Мы подготовили лучшие места и локации страны. Впереди город, который никогда не спит - Будапешт, прогулка на кораблике по Дунаю с безлимитным шампанским, древний Эстергом, живописный Вышеград, атмосферный Сентендре. Обязательно окунемся в ночную жизнь Будапешта и заглянем в лучшие руин-пабы города. Следующая остановка - старинный венгерский городок Эгер, где узнаем немало интересного о городе и еще ​​подегустируем вкусный гуляш и вина. И в завершение, релакснем в термальных купальнях Saliris Resort!

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Ваши менеджеры
Похожие туры