Рождественские столицы Европы: выезд из Винницы | Туроператор Бомба-Тур

Рождественские столицы Европы

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Праздничное настроение не является просто так, его нужно создать самостоятельно! Поэтому мы приглашаем всех окунуться в магию рождественских ярмарок в таких разных и очень колоритных столицах - Варшаве, Берлине, Праге. Пьянящий, согревающий глинтвейн в сочетании с самобытной местной кухней каждой страны создают неповторимую предновогоднюю атмосферу. А обзорные экскурсии по городам зарядят вас впечатлениями на целый год вперед! И самое интересное пересекаем границу на поезде!

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Ваши менеджеры
Похожие туры