Отдых в Италии: выезд из Винницы 28 декабря | Туроператор Бомба-Тур

Новогодние краски Италии

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Надоело праздновать Новый год все время одинаково? Ждете чудо в новогоднюю ночь, а оно не происходит? Волшебники из Бомба-тур готовы устроить вам праздник, о котором вы будете с гордостью рассказывать всем своим знакомым :) Отправляемся встречать Новый 2022-й в невероятной Италии! Наш сказочный путь будет проходить через Будапешт, Венецию, Верону, Болонью, Падую и Милан. 5 экскурсий уже в стоимости тура! Встретим Новый Год в Вероне?

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Ваши менеджеры
Похожие туры