Рождественские ярмарки Европы: выезд из Винницы 22 декабря | Туроператор Бомба-Тур

Рождественские ярмарки Европы

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Где еще можно почувствовать дух Рождества, как не на традиционных европейских ярмарках? Каждый год европейские столицы соревнуются, у кого из них будет самая красивая, веселая и самая многолюдная рождественская ярмарка. Поэтому доставайте свои биометрические паспорта с ящичков и айда с нами в невероятное рождественское путешествие по Европе, ведь ничто так не бодрит на легком морозце, как горячий глинтвейн - общая примета всех рождественских базаров, именно для этого ощущения посетим лучшие рождественские ярмарки Венгрии, Австрии и Чехии.

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Ваши менеджеры
Похожие туры