Тур вокруг Турции | Туроператор Бомба-Тур

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Друзья, готовьте чемоданы и айда с нами в Стамбул! Мы посетим места турецких султанов, а также увидим магическое место сочетание двух частей света: Европы и Азии. Исторический центр Стамбула, легендарные площади, невероятной красоты мечети, наполненные колоритом улочки, прогулка на кораблике по известному на весь мир Босфору с шоу-программой, и конечно же попробуем множество местных вкусностей, которые не оставят никого равнодушными! Таинственный город Бурса, легендарный курорт Памуккале, который был известен еще с античных времен. Катание на кабриолетах в Каппадокии, встречи рассвета на воздушных шарах, Анкара и Принцовые острова, так много всего, что не хватит места на телефоне для крутых фото. Ну что, поехали? :)

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Ваши менеджеры
Похожие туры