День города во Львове. Выезд из Винницы 1 мая | Туроператор Бомба-Тур

День города во Львове

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Туристический оператор "Бомба-тур" знает как круто провести выходные! Посетите Львов! Если Вы еще не решили, куда поехать на майские праздники и где весело и незабываемо провести время, празднование дня города Львова - отличный вариант. Присоединяйтесь к этому ежегодному празднику, выпейте чашечку ароматного кофе с вкусным местным шоколадом или пирожным, прогуляйтесь по старинным уютным улочкам, окунетесь в атмосферу романтики и исторического прошлого, получите положительные эмоции. Это событие оставит яркие воспоминания в Вашей жизни, поэтому этот праздник просто необходимо подарить себе.

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Ваши менеджеры
Похожие туры