Долина тюльпанов на Волыне | Туроператор Бомба-Тур

Долина тюльпанов на Волыне

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Окунись в цветы с головой вместе с туристическим оператором "Бомба-тур". Вы получите уникальную возможность увидеть частичку Голландии на Волынский земли. Все цвета радуги в одном месте, незабываемые эмоции и замечательные фото, приглашаем отвлечься от обыденности в цветном тюльпановом царстве. Волынь - особый уголок Украины. Насыщенный однодневный тур с инстаграмнымы, легендарными, историческими, интересными локациями. Такими как: долина тюльпанов, всемирно известный тоннель любви в Клевань, непреодолимый замок Любарта, самый интересный город в Украине - Луцк. Это одно из самых атмосферных путешествий. До встречи в туре :)

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Ваши менеджеры
Похожие туры