Однодневный тур на Букский каньйон и в парк Александрия. Выезд из Винницы 23 августа | Туроператор Бомба-Тур

Фестиваль воздушных шаров

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Главная изюминка этого тура - масштабный воздухоплавательный фестиваль в Белой Церкви, который просто нельзя пропустить. Мы с вами станем участниками и зрителями незабываемой фиесты воздушных шаров, откроем множество интересных тайн дендропарка Александрия, послушаем легенды Букского каньона и обязательно сделаем крутые фотографии на память об этом путешествии. Романтикам и любителям красивых пейзажей точно сюда :)

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Ваши менеджеры
Похожие туры