Экскурсионный отдых в Грузии. Вылет из Киев | Туроператор Бомба-Тур

Гамарджоба, Грузия! Тбилиси, Батуми...

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Друзья, Грузия ждет! Мы в восторге от этой программы, ведь в ней есть все, что только можно почувствовать, попробовать и увидеть в этой стране! Начнем с черноморских пляжей Батуми, увидим старинные крепости, храмы, мосты, неповторимой красоты водопады, заснеженные вершины, которые простираются до горизонта! Посетим сказочные каньоны, покатаемся на внедорожниках, попробуем настоящего вина и традиционных грузинских блюд. Порелаксируем в серных банях и станем в Грузии как свои. Сомнений быть не может! Незабываемое путешествие ждет тебя!

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Ваши менеджеры
Похожие туры