Тур в Харьков на 3 дня. Выезд из Винницы 8 апреля | Туроператор Бомба-Тур

Хрьков днем и ночью

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Друзья-туристы, мы создали для вас просто БОМБЕЗНУЮ программу в Харьков! Познакомимся с городом с традиционной и мистической стороны. Оценим Харьков днем и ночью, попробуем харьковских крепких напитков, посетим океанариум и зоопарк с редкими животными, увидим шоу в дельфинарии, прогуляемся не только интересными музеями, но и "музеями для взрослых", и оторвемся в одном из самых крутых парков развлечений Украины и  в крупнейшем крытом аквапарке !

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Транспорт

Ваши менеджеры
Похожие туры