Отдых в Карпатах на 2 дня выезд из Винницы 10 июля | Туроператор Бомба-Тур

Колоритная Гуцульщина

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Приглашаем в этнотур Гуцульщиной! Эту программу мы подготовили специально для вас. Хотите познать всю красоту Карпат, окунуться в жизнь и культуру гуцулов, попробовать карпатские блюда, прогуляться сувенирным рынком и прикупить изделия ручной работы? Поехали с нами! Все наши перемещения по маршруту будем осуществлять на нашем комфортабельном автобусе и на внедорожниках ГАЗ-66. Минимум пеших прогулок, максимум увлекательных пейзажей, ярких впечатлений и крутых фото.

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Ваши менеджеры
Похожие туры