Экскурсионный отдых в Молдове. Выезд из Винницы 19 июня | Туроператор Бомба-Тур

Лавандовые поля Молдовы за 1 день

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Друзья, отправляемся на лавандовые поля в Молдове! За 1 день мы побываем в городе Кишинев и познакомимся с историей, сделаем множество фото из наиболее фотогеничной растением - лавандой и конечно же, подегустуемо вкуснейшего молдавского вина :) занимает свое место и проведи выходной круто!

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Транспорт

Ваши менеджеры
Похожие туры