Отдых в Карпатах на 3 дня выезд из Винницы | Туроператор Бомба-Тур

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Мечтаете оторваться от обыденности и погрузиться в красоту весенних Карпат? Тогда вам к нам! Мы подготовили интересную и насыщенную программу! За три дня отдыха мы успеем покататься на джипах, оздоровиться в чанах, посетить колоритную долину "Перцы", город-визитку Карпатского региона - Яремче, попутешествовать по "стране Буковель" и узнать все ее прелести: огромный СПА-центр VODA club, Гуцул Ленд, проехаться на смотровом подъемнике, откуда открывается невероятно красивый вид на горы, насладиться красотой одного из самых высоких водопадов в Украине – Манявского и это еще не все. До встречи в туре!

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Ваши менеджеры
Похожие туры