Отдых в Карпатах на 3 дня выезд из Винницы 6 августа | Туроператор Бомба-Тур

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Все еще планируете свой летний отпуск, сомневаетесь, не можете выбрать место для путешествия? Тогда вы зашли на нужную страницу, ведь у нас есть идеальный рецепт: лучше всего это сделать в живописных Карпатах с туроператором "Бомба-тур". С нами вы увидите красоту украинских Карпат, почувствуете настоящий колорит гуцулов. Ведь мы подготовили для вас интересную и насыщенную программу! Хорошее настроение, захватывающие пейзажи и невероятные воспоминания на всю жизнь гарантируем!

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Ваши менеджеры
Похожие туры