Тур в Карпаты на 3 дня. Выезд из Винницы 15 августа | Туроператор Бомба-Тур

Лето в Карпатах и Солотвино

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Еще выбираете место для отдыха на это лето? Можем помочь. Предлагаем лучший тур этим летом в живописных Карпатах. В программе: подъем на  Говерлу, релакс на лучшем курорте Украины "Буковель", лечебные соли озер в с.Солотвино, самобытное Яремче, колоритная долина "Перцы", гуцульская свадьба, карпатские вкусности, прогулка на лошадях и еще много интересного. Все, что нужно для того, чтобы оторваться от будничных дел, посвятить время себе  и насладиться красотой своей страны.

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Ваши менеджеры
Похожие туры