Отдых в Железном порту 5 дней. Выезд из Винницы 8 сентября | Туроператор Бомба-Тур

На море в Железный порт. Выезд 14

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Мы знаем, как сильно вы ждали этот долгожданный и заслуженный летний релакс! Подготовили для вас в этом году совершенно новый формат отдыха на Черном море с экскурсионной программой. Он подойдет и любителям позагорать на солнышке, и ценителям настоящих приключений, которые не видят своей жизни без постоянного движения и открытий. Мы покажем вам другую Украину: с малиновыми озерами, настоящей пустыней, необычной природой, безлюдными островами, уникальной флорой и фауной Херсонщины. Готовы к самому яркому лету в своей жизни? :)

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Ваши менеджеры
Похожие туры