Рафтинг и отдых в Карпатах на 2 дня выезд из Винницы | Туроператор Бомба-Тур

На рафтинг в Карпаты

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Друзья-туристы, кто хочет активно и с эмоциями по максимуму оторваться в Карпатах? Мы подготовили для вас идеальное комбо! В первый день рафтинг по реке Черемош (сплав, услуги инструктора, необходимое снаряжение и фотосъемка входит в стоимость тура) который идеально подходит как для детей, так и для взрослых! Порелаксируем в чанах, пожарим шашлык. А на второй день с экстримом отправимся на джипах в путешествие в горы! Два выходных и миллион эмоций! Поехали!

Дорога

Вартість туру

В розрахунку на 1 особу за весь період відпочинку

Програма

Ваші менеджери
Схожі тури