| Туроператор Бомба-Тур

Новый Год во Львове

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Традиционно в сердце старого Львова устанавливают новогоднюю красавицу. Хороший вариант встречи Нового Года посетить площадь возле Оперного театра, где сияет главная красавица города. Обычно у нее собирается много людей, а также переодетые Деды Морозы и Снегурочки. Кроме этого, в центре раздаются колядки, поэтому у всех будет прекрасная возможность окунуться в праздничную атмосферу Нового года и Рождества Христова.

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Транспорт

Ваши менеджеры
Похожие туры