Однодневный тур Винниччиной от тур-оператора "Бомба-тур" | Туроператор Бомба-Тур

Польские имения Винниччины

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Друзья, у нас есть прекрасный однодневный тур имениями Винницкой области. А вы знали, сколько роскошных памятников архитектуры скрывает Подольский край? Зачем ехать во Францию к роскошному Версалю, если у нас есть свой, ни чем не хуже, в Тульчине. Во время нашего путешествия вы посетите сразу три дворца, построенных здесь польскими магнатами в 18-19 веках, послушаете интересные истории и легенды, устроите сказочную осенью фотосессию и с пользой проведете свой выходной.

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Ваши менеджеры
Похожие туры