Рафтинг в Мигии на 2 дня. Выезд из Винницы | Туроператор Бомба-Тур

Рафтинг тур Мигейскими порогами

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Принято считать, что рафтинг - это исключительно для экстремалов. Но мы хотим развеять этот миф! Ведь, сплав по Южному Бугу в Мигии - это новые эмоции и релакс отдых с прекрасными видами, который подойдет даже начинающим! В стоимость путешествия включено питание, проживание в лагере, прокат необходимого снаряжения для сплава и место в палатке со всем необходимым для комфортного проживания. Занимай свое место в путешествии, проверим вместе :)

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Ваши менеджеры
Похожие туры