Отдых в Одессе на 2 дня. Выезд из Винницы | Туроператор Бомба-Тур

Романтическая Одесса

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Туристический оператор "Бомба - Тур" приглашает всех желающих посетить "столицу юмора", "жемчужину у Черного моря" и что там говорить, все-таки прекрасный город - Одессу! Мы подготовили яркий двухдневный тур с насыщенной программой. Вы не только познакомитесь с Одессой - городом солнца, моря, юмора, неповторимого шарма, колорита и романтики, но и посетите музей одесских катакомб, у вас будет достаточно свободного времени для посещения театра и колоритных заведений города. Также подготовили для вас экскурсию к Аккерманской крепости и в центр культуры вина «Шабо».Ой, не будем вас уговаривать, вы и так согласитесь! Листайте ниже :) Дарим 5000 грн на пакетные авиа-туры каждому, кто поедет в этот тур. Условия акции ЗДЕСЬ.

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Ваши менеджеры
Похожие туры