Уикенд на Драгобрате. Выезд из Винницы 3 мая | Туроператор Бомба-Тур

Цветение крокусов на Драгобрате

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

С чем у вас ассоциируются крокусы? С весной, приправами, несравненным ароматом, Карпатами? А если ассоциаций ещё нет - скорее отправляйтесь с "Бомба-тур" любоваться шафранами на Драгобрате, чтобы насладиться этими прекрасными цветами, их нежностью и буйством цвета на обильно цветущих лужайках! Кроме этого зрелища, вас ожидает путешествие к самому высокому в Украине - Манявского водопада, город Яремче, знакомство с еще одним, не менее живописным водопадом Труфанцем, дегустация "квасной" воды, крафтового пива и традиционных сыров в поселке Квасы.

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Ваши менеджеры
Похожие туры