| Туроператор Бомба-Тур

В Коблево на День Независимости

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Приглашаем украсить свое лето незабываемой поездкой на один из самых популярных курортов юга Украины - Коблево! Ведь на курорте к вашим услугам ухоженный песчаный пляж, в меру пологое дно, водные горки, прогулки на яхтах, катерах и катамаранах, водные скутеры, детские аттракционы, луна-парк, дельфинарий, кафе и бары, молодежные дискотеки, рынки с фруктами и напитками - это все о Коблево! Мы вместе с вами зажжем этот курорт и запомним отдых на берегу Черного моря надолго :)

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Ваши менеджеры
Похожие туры