Отдых в Италии: выезд из Винницы 29 мая | Туроператор Бомба-Тур

Все краски Италии

You have done something to your brain.
You have done something to your brain.
You have done something to your brain.

Шановні туристи, ми піклуємось про вас і робимо все можливе, аби ви подорожували безпечно в умовах пандемії COVID-19, тому запровадили кілька правил аби ви не втрачали свої кошти у випадку захворювання чи введення обмежень, пов’язаних з пандемією:

  1. Якщо перед початком подорожі ви захворіли на COVID-19 і у якості підтвердження маєте позитивний ПЛР-тест, пропонуємо сплачені вами кошти використати в наступних подорожах, або повернемо кошти в повному обсязі, якщо ви повідомите нам не пізніше, ніж за 48 годин до початку туру.
  2. У випадку, якщо ви знайдете бажаючих поїхати замість себе, ми виконаємо безкоштовну заміну туриста не пізніше, ніж за 24 години до початку подорожі.
  3. Якщо виконання програми туру неможливе у зв'язку із карантинними обмеженнями, сплачені вами кошти можливо використати в наступних турах або повернемо кошти у повному обсязі.
  4. Наша компанія організовує здачу ПЛР-тестів, які відповідають вимогам для перетину кордону у партнерських лабораторіях за спеціальною ціною - 800 грн.

Туристический оператор "Бомба-тур" стирает грани невозможного, и сделает все (а может даже немножечко больше), чтобы сделать ваш отдых незабываемым! Поэтому мы предлагаем вам отложить свои будничные дела и отправиться в путешествие к берегам Адриатического моря. Поэтому скорее пакуйте чемоданы и отправляйтесь с нами в сказочную Италию! В программе: Будапешт, с его знаменитыми купальнями и прогулкой на кораблике по Дунаю, 4 дня отдыха в итальянсокм городке Римини на побережье Адриатического моря, экскурсии в Сан-Марино, Флоренцию и Пизу, Рим, Венецию, на волшебные островова Мурано, Бурано и еще много других интересностей.

Дорога

Стоимость тура

В расчете на 1 человека за весь период отдыха

Программа

Ваши менеджеры
Похожие туры